Jaglany detoksTekst

0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Jaglany detoks
Jaglany detoks
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 74,80 59,84
Jaglany detoks
Jaglany detoks
Jaglany detoks
Audiobook
Czyta Wojciech Masiak
29,90
Szczegóły
Opis książki

"Kasza jaglana – niekwestionowana królowa zdrowia.Znana od setek lat, zapomniana, teraz wraca na nasze talerze. To właśnie ona pomoże ci w walce o dobre samopoczucie.To dzięki niej:• Oczyścisz organizm i zwiększysz jego odporność• Schudniesz, jedząc zdrowo• Poradzisz sobie z alergią pokarmową• Zwalczysz uporczywe infekcje i zmęczenie


Jaglany Detoks to nie tylko sposób na dietę i na wyeliminowanie trapiących cię problemów. Dzięki tej książce poprawisz jakość swojego życia, oczyścisz umysł, odnajdziesz wewnętrzny spokój, odbędziesz podróż w głąb siebie – znajdziesz to, co najważniejsze. Miłość.W książce oprócz porad zdrowotnych, opisu diety oraz planu działania znajdziesz również przepisy na potrawy z kaszy jaglanej. Nigdy nie jest za późno, by zadbać o siebie i swoich bliskich!Marek Zaremba udowadnia w swej książce, że kasza jaglana to droga zarówno do zdrowia fizycznego, jak i duchowego. To dzięki niej autor znalazł życiową równowagę. Jaglanka to nie tylko chwilowa moda, ale prosty i tani sposób na zdrowie.Jaglany Detoks czas zacząć!


Piotr Kucharski autor książki Chleb, kucharz (Dzień Dobry TVN)MAREK ZAREMBA Dyplomowany dietoterapeuta, specjalista medycyny komórkowej i terapeuta  I stopnia medycyny św. Hildegardy. Autor bloga www.gotujzdrowo.com. Od kilku lat prowadzi warsztaty kulinarne w akademii kulinarnej KULINARE Gotuj Zdrowo! Kocha gotowanie i wszystko, co z nim związane. Pasjonuje się fotografią kulinarną."

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 23 marca 2019
Marek Zaremba "Jaglany detoks" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Jaglany detoks
Audiobook
Czyta Wojciech Masiak
29,90
Napisz recenzję
Napisz recenzję
Zamieść interesującą recenzję
składającą się przynajmniej ze 120 znaków