Czy mam depresję i co mogę na to poradzić? Poradnik dla nastolatkówTekst

Z serii: Poradniki
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Przystępne źródło informacji na temat depresji u nastolatków.

Szukasz informacji o depresji napisanych w zrozumiałym języku?

Rozmowy o depresji nie przychodzą łatwo, zwłaszcza młodym ludziom. Warto więc, żebyś wiedział, że nie jesteś z tym problemem sam. Może cię to zaskoczy, ale szacuje się, że z różnymi formami przygnębienia i utrzymującego się pogorszenia nastroju boryka się około 10% nastolatków. Są jednak sprawdzone sposoby, z których możesz skorzystać, by poczuć się lepiej.

Niniejszy poradnik powstał z myślą o was, młodych ludziach, i został napisany tak, by w zajmujący i przystępny sposób odpowiedzieć na wasze pytania. Treść opiera się na aktualnych badaniach i najlepszych praktykach leczenia. W naszej książce znajdziesz:

Historie osób, z którymi możesz się utożsamić. Pomocne na co dzień, interaktywne ćwiczenia. Wskazówki, dokąd się zwrócić po dodatkowe wsparcie.

Jeśli czujesz się przygnębiony, nasza książka wprowadzi cię w podstawowe pojęcia związane z depresją i pomoże ci rozpocząć proces zdrowienia!

Druga książka, Depresja u nastolatka. Poradnik dla rodziców, został pomyślany jako wsparcie dla rodziców pragnących pomóc swoim dzieciom wyjść z depresji.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 9788380629707
  • Tłumacz: Grażyna Chamielec
  • Wydawca: Rebis
  • Spis treści
Shirley Reynolds "Czy mam depresję i co mogę na to poradzić? Poradnik dla nastolatków" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Poradniki»
Depresja u nastolatka. Poradnik dla rodziców
Wychowuj z głową, czyli zdroworozsądkowe rodzicielstwo
Nigdy dość. Mózg a uzależnienia
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę