3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Gdzie diabeł nie może 2

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Kontynuacja przygód Duszyczki w zaświatach.


Wykorzystując w swojej książce wszelkie absurdy PRL, autorka maluje niezwykle barwne tło. Wplecenie magii mieszkańców zaświatów, wszelkiego typu aniołów diabłów i ich pomocników, wyraziste osobowości i cała gama intryg, sprawiają, że te relacje bez reszty wciągają czytelnika. Barwny, dowcipny język powoduje łatwość przemieszczania się wraz z Duszyczką po przedziwnych miejscach do których trafia, gnana emocjami.
Dorota Ostrowska


Urodziłam się we Wrocławiu, mieście krasnoludków, ale nigdy tak naprawdę tam nie mieszkałam. Zapewne stąd biorą się moje tęsknoty za równoległą rzeczywistością. W realnym świecie jestem wykładowcą akademickim, a w wolnych chwilach piszę książki o szalonej księgowej i jej piekielnych przygodach.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 17 marca 2019
  • ISBN: 978-83-7859-226-6
  • Wydawca: Wydawnictwo e-bookowo
  • Spis treści
Dorota Ostrowska "Gdzie diabeł nie może 2" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Klaudia Pokryszka
15 września 2019

Przyjemnie, szybko się czyta. Fabuła jest bardzo ciekawa i wciąga w świat książki. Towarzyszy temu wszystkiemu świetny humor, a bohaterka tak jak w pierwszej części urzekła mnie po uszy.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę