WKRĘCENITekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Zanim przeczytasz tę książkę, musisz wiedzieć trzy rzeczy:


Po pierwsze, szuka mnie policja, żeby oskarżyć o morderstwo.

Po drugie, nikt nie wie, kim jestem.

Po trzecie, jeśli odkryjesz moją tożsamość, będziesz następną ofiarą.

A kiedy przeczytasz tę książkę, zobaczysz, że prawda jest o wiele bardziej pokręcona...


Kim jest J.T. LeBeau?


Światowej sławy autorem bestsellerowych kryminałów. Genialnym twórcą fabuły, który zadba o to, żeby każdy bohater i czytelnik został koncertowo wkręcony. Pewna kobieta podejrzewa, że jest nim jej mąż, który ukrywa miliony na koncie, a w zamkniętej szufladzie trzyma dowody potwierdzające jego związek z tajemniczym pisarzem. Ale prawda jest o wiele bardziej skomplikowana... I daje mordercy olbrzymią przewagę.


Steve Cavanagh zaprzedał duszę diabłu!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 11 września 2019
  • ISBN: 978-83-8125-756-5
  • Redaktor: Izabela Matuszewska
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Steve Cavanagh "WKRĘCENI" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Inne książki tego autora

Jak sama nazwa wskazuje, książka jest lekko pokręcona. To wyjątkowo oryginalny kryminał, przynajmniej dla mnie. Czytając ją miałam wrażenie, że wszystko jest oczywiste jednak w miarę czytania okazywało się, iż pomyliłam się absolutnie we wszystkim. Zwroty akcji, intrygi, prawdziwy rollercoaster emocji. Bardzo polecam!

Książka naprawdę ciekawa. Dostajemy interesującą historię opowiedziana z kilku różnych perspektyw i ram czasowych. Są bardzo dobre zwroty akcji które zmieniają nasze postrzeganie całej historii. Zakończenia niektórych rozdziałów potrafią zaskoczyć. Rozdziały wyjaśniające poszczególne wątki i fabułę są bardzo dobrze pociągnięte. Od początku czyta się z zaciekawieniem co będzie dalej. Zakończenie też bardzo nieoczywiste. Jeśli ktoś się Wacha nad przeczytaniem to mogę polecić ;)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę