Zdobyć Rosie. Początek gry

Tekst
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Kirsty Moseley za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Poznaj losy najlepszego przyjaciela bohaterów powieści „Nic do stracenia”. Nate Peters, niepoprawny podrywacz i łamacz serc, lubi swoje życie pełne przelotnych romansów. Patrząc jednak na szczęśliwe małżeństwo Anny i Ashtona, coraz częściej zastanawia się, jak by to było, gdyby miał dziewczynę na stałe. Uznaje, że jeszcze do tego nie dorósł. Aż do czasu, kiedy poznaje Rosie. To zdecydowanie kobieta na całe życie, nie na krótki romans. Absolutnie wyjątkowa i niestety całym sercem oddana komuś innemu. Rosie nie jest zainteresowana znajomością z Nate’em, co tylko mobilizuje go do działania.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
  • Rozmiar: 310 str.
Kirsty Moseley "Zdobyć Rosie. Początek gry" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Dżesika Sionko
31 lipca 2020

Super pozycja! Bardzo podobało mi się wprowadzenie do książki postaci Ashtona i Anny. Dzięki temu zabiegowi mogłam spojrzeć na nich z zupełnie innej perspektywy. Poza tym historia Rosie i Nate'a jest bardzo ciekawa, a tajemnice, które odkrywałam, wzbudzały moje zainteresowanie. Autorka kolejny raz pokazała, że potrafi pisać i tworzyć coraz ciekawsze historie. Zakończenie było zaskakujące, ciekawe i muszę przyznać, że oryginalne. Jeszcze nie spotkałam się z takim finałem. Na pewno sięgnę po kolejną część, a was zachęcam to sięgnięcia po książki tej autorki :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę