Dziewczyna taka jak ja

Tekst
Z serii: Jak my #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Wyczekiwana kontynuacja bestsellera Chłopak taki jak ty!

Joss kilkakrotnie uniknęła śmierci. Za każdym razem ratował ją jeden chłopak. Chłopak, który ponownie zniknął.

Jako dziecko znała go pod imieniem Christopher. Potem pojawił się w jej życiu jako Wess. Opuścił je nieoczekiwanie po tym, gdy ponownie ją ocalił. Teraz wszyscy uważają go za zaginionego. Nikt już nie chce go szukać.

Joss nie może przestać myśleć o wskazówkach, które zostawił jej Wess. Chociaż nikt nie wierzy, że chłopak żyje, dziewczyna stara się go odnaleźć. Teraz to ona ocali jego.

Zamierza sprowadzić go do domu.

Do niej. Do miejsca, do którego należy.

__

O autorce

Ginger Scott – autorka wielu książek Young adult i New adult, będąca jedną z najpopularniejszych na Amazonie. Oprócz pisania wciągających romansów uwielbia sport, który chętnie wplata w swoje powieści. Od zawsze operowała słowem, współpracując przy edycji magazynów i prowadząc bloga. Chętnie opowiada historie olimpijczyków, polityków, aktorów, przestępców i naukowców. Prywatnie mama, zawodowo urodzona pisarka. Debiutowała w 2013 roku, a jej książka Zapadnij w serce zdobyła pierwsze miejsce w rankingu Amazona w kategorii młodzieżowej.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 23 czerwca 2019
  • Rozmiar: 320 str. 3 ilustracje
Ginger Scott "Dziewczyna taka jak ja" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
ankadab1
30 lipca 2020

Historia przedstawiona w tej książce jest niesamowita. Wątek miłosny, który jest jednym z głównych elementów opowieści, jest wyjątkowy oraz poruszający. Elementy fantasy dodały powieści wyjątkowości. . Bardzo polecam!

Gwiaździsta
18 listopada 2019

Jestem dosyć zaskoczona fabułą, ponieważ spodziewałam się romansu, a dostałam… fantastykę połączoną z kryminałem? Po „Chłopaku takim jak ty” czekałam na kolejny tom autorki, która należy do moich ulubionych. Okazało się, że druga część spodobała mi się jeszcze bardziej niż pierwsza, czytało się dobrze, a styl autorki pozwala czytać bardzo szybko. Niecierpliwie czekałam i doczekałam się! Moim zdaniem warto przeczytać oba tomy.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę