Jak być dobrym dla siebie. Życie bez presji otoczenia, przygnębienia i poczucia winyTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Z mediów docierają do Ciebie informacje o celebrytach stale odnoszących sukcesy, mówiących nam, jak żyć, wyglądających przy tym pięknie i olśniewająco? Za wszelką cenę chcesz im dorównać i tylko wpędzasz się w stan przygnębienia, stale się krytykujesz i nie doceniasz swoich osiągnięć? Przestań to robić! Wystarczy, że zmienisz podejście do poczucia własnej wartości i staniesz się dla siebie…  dobry.Autorka, korzystając ze swojego doświadczenia z dziedziny rozwoju człowieka, a także badań nad samouwielbieniem, opracowała 8-tygodniowy program bycia dobrym dla samego siebie. Dzięki wypróbowanym ćwiczeniom i radom zawartym w publikacji przestaniesz się krytykować, zwiększysz poczucie własnej wartości i spojrzysz na siebie z prawdziwą miłością i dobrocią. Bądź dobry również dla siebie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 23 września 2019
  • Rozmiar: 400 str. 2 ilustracje
  • ISBN: 978-83-7377-985-3
  • Tłumacz: Krzysztof Sołowiej
  • Wydawca: Studio Astropsychologii
  • Spis treści
Кристин Нефф "Jak być dobrym dla siebie. Życie bez presji otoczenia, przygnębienia i poczucia winy" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Zofia Hlawiczka
16 kwietnia 2020

Rewelacyjny poradnik dla wszystkich zagubionych w dzisiejszym świecie i zmęczonych brakiem samoakceptacji. Walkę z niską samooceną i brakiem poczucia własnej wartości rozpoczęłam niedawno, ale z tego powodu przez moje ręce przewija się wiele książek w tematyce samo-motywacji, psychologii i terapii poznawczej. Tym razem trafiłam na «Jak być dobrym dla siebie. Życie bez presji otoczenia, przygnębienia i poczucia winy». Poradnik szczegółowo wyjaśnia źródło problemów, jakimi są bezustanne obwinianie się o bycie niewystarczająco dobrym, czy brak szacunku i frustracja z powodu braku akceptacji samego siebie. Książka skutecznie pomaga nabrać dystansu i odpowiedniego podejścia do radzenia sobie z trudnościami, poprzez praktyczne ćwiczenia i wsparcie merytoryczne doświadczonej autorki. Zdecydowanie polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę