Wojowniczka

Tekst
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Loretta Chase za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Esme Brentmor, córka Albanki i wydziedziczonego przez rodzinę angielskiego arystokraty, chcąc przedostać się do Anglii, podróżuje przez Albanię połowy XIX w. w towarzystwie osławionego uwodziciela lorda Variana Edenmonta. By uniknąć niepożądanych zalotów Esme przebiera się za chłopca, co jednak szybko wychodzi na jaw. Drobna, odważna i nieokiełznana, zdaje się też o wiele młodsza, niż wskazuje na to jej wygląd.  Nic zatem dziwnego, że budzące się pożądanie wywołuje u lorda niesmak i przerażenie.  Podróż obfituje zarówno w niebezpieczne przygody, jak i emocjonalne pułapki, z których bohaterowie rozpaczliwie próbują się wydostać.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 maja 2019
Loretta Chase "Wojowniczka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Jolanta Tetmajer
19 maja 2020

Niesamowicie ciekawy historyczny romans, dziejący się w Albanii w początku XIX wieku. Historia jest niezwykle wciągająca, autorka dobrze wie jak zaangażować czytelnika i nie dać mu odłożyć książki! Bardzo polubiłam postać honorowej i zaradnej Esme Brentmore, choć bohaterów jest bardzo dużo, wielu z nich zapada w pamięć. Podobał mi się też klimat częstej zmiany miejsca akcji i atmosfera tradycji wschodu. Pomimo sporej objętości «Wojowniczkę» czyta się szybko, ponieważ historia naprawdę wciąga. Doskonale odrywa od rzeczywistości, wzrusza i zachęca aby sięgnąć po część drugą serii. Polecam gorąco.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę