3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Wybranka lorda Huntera

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Rosa Rothwell pochodzi z angielsko-włoskiej rodziny, która bardzo ceni tradycyjne wartości. Kiedy okazuje się, że wdała się w romans i zaszła w ciążę, zostaje odesłana do włoskich krewnych. Ze względu na temperament Rosa trzymana jest w zamknięciu. Ma doczekać rozwiązania, oddać dziecko i powrócić do Anglii.

Panna Rothwell nie zamierza jednak poddać się woli krewnych i wkrótce ucieka. Po drodze spotyka sir Thomasa Huntera, który od wielu miesięcy jest w podróży. Hunter wyjechał z rodzinnego majątku, aby odłożyć w czasie ciążący na nim obowiązek małżeństwa. Chciałby za wszelką cenę uniknąć oficjalnych zalotów, wieczorków i bali, a panna Rosa Rothwell może mu w tym pomóc…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 16 marca 2019
Laura Martin "Wybranka lorda Huntera" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Daria Bartkowska
30 lipca 2020

Harlequin, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Akcja trzyma się kupy i bardzo przyjemnie się czyta. Główny bohater bardzo przypadł mi do gustu, bohaterka zresztą też, ale mniej, wiadomo :-) Jest to historia ciężarnej samotnej dziewczyny, która została wygnana z domu i spotyka na swej drodze lorda Huntera, któremu potrzebna jest akurat żona i dziedzic, aby przejąć po nim włości a sam nie planuje własnego ożenku i własnych dzieci. Chyba najbardziej spodobał mi się epilog. Polecę na tej fali dobrych wyborów i skuszę się na jeszcze jeden od tej samej autorki.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę