Utracony światTekst

Z serii: Henry Palace #3
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Utracony świat to trzeci tom trylogii kryminalnej Ostatni policjant Bena H. Wintersa. Apokaliptyczny obraz świata tydzień przed spodziewaną zagładą przyprawia o dreszcze i sprawia wrażenie bardzo realistycznej wizji. Zagrożenie nieuniknioną katastrofą poprzez zderzenie  Ziemi z asteroidą wyzwala w społeczności pokłady egoizmu, agresji i psychozy.  Na szczęście na straży sprawiedliwości i bezpieczeństwa znowu staje Henry Palace wraz z towarzyszem — momentami irytującym, lecz zaradnym Cortezem.


Tym razem policjant wyrusza w drogę ku odnalezieniu swojej zaginionej siostry. Dręczony wyrzutami sumienia, z powodu  zniknięcia Nico, postanawia naprawić błędy swojej przeszłości. Droga nie będzie jednak należeć do łatwych. Na głównych bohaterów czeka wiele niebezpieczeństw, głód, pragnienie, choroby i ludzie gotowi posunąć się do wszystkiego, oby tylko zdobyć leki i butelkę wody. Czy śledztwo zakończy się powodzeniem? Czy kompani wyprawy po raz kolejny poradzą sobie w siódmym kręgu piekła?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2019
  • ISBN: 978-83-8151-047-9
  • Tłumacz: Robert J. Szmidt
  • Redaktorzy: Bożena Sęk, Grażyna Jędrzejec, Irmina Wala-Pęgierska, Justyna Mrowiec, Marcin Fabijański, Tomasz Zajbt, Urszula Gardner
  • Wydawca: Quraro
  • Spis treści
Ben H. Winters "Utracony świat" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Henry Palace»
Ostatni policjant
Opuszczone miasto
Utracony świat
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę