Pokochaj siebieTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Pokochaj siebie
Pokochaj siebie
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 59,80  47,84 
Pokochaj siebie
Audio
Pokochaj siebie
Audiobook
Czyta Michał Staszczak
34,90  25,83 
Szczegóły
Opis książki

Jak osiągnąć szczęście i sukces życiowy? Jak wyzbyć się zezużytecznych emocji: poczucia winy, niepokoju, gniewu? Jak uwolnić się od potrzeby aprobaty innych, osiągnąć niezależność i stać się panem swoich myśli i czynów? Jak nauczyć się szybkiego podejmowania decyzji? Jak wypracować udane relacje z najbliższymi? Jak żyć pełnią życia, zgodnie z własnymi pragnieniami? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziemy właśnie w tej książce.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 9788375545814
  • Tłumacz: Marian J. Waśkiewicz
  • Wydawca: Czarna Owca
  • Spis treści
Wayne W. Dyer "Pokochaj siebie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Pokochaj siebie
Audiobook
Czyta Michał Staszczak
34,90  25,83 
Makary Merta
16 marca 2020

Temat samoakceptacji jest niezwykle ważny, a przy tym często ignorowany i pomijany w przedmiocie współczesnych książek w księgarniach. Warto sięgać po takie pozycje jak ta lub nawet sprezentować je innym. Książka Dyer'a zawiera nieco oczywisty, lecz niejednokrotnie zapominany spis zasad, dzięki którym można pracować nad poczuciem własnej wartości efektywniej. Autor zwraca uwagę na to co nas w życiu unieszczęśliwia lub buduje bariery. Warto przeczytać i sprawdzić czy sami nie budujemy wokół siebie muru poznawczego.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę