Kurs cudów w praktyce. Zmień życie najprościej jak to możliwe

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Kurs cudów to znany i ceniony na całym świecie system duchowo-myślowy, ukazujący drogę do miłości i przebaczenia. Jest on jednak bardzo obszerny i nie zawsze zrozumiały. Autor zebrał znajdujące się w nim uniwersalne idee i wyjaśnił je w przystępny sposób. Ten unikalny i przyjemny w czytaniu przewodnik jest bezcenny tak dla wieloletnich studentów Kursu cudów, jak i dla nowicjuszy. Wprowadza on pokój wewnętrzny tam, gdzie dotąd panował lęk i ból. Jego uniwersalne przesłanie jest niedoścignione w swej mocy uzdrawiania. Dzięki Autorowi poznasz jedyny wybór, jaki ma znaczenie i dowiesz się, kto kradnie Twoją tożsamość. Odkryjesz ścieżki prowadzące do zdrowia, bogactwa i mądrości oraz nauczysz wyrażać siebie w najbardziej autentyczny sposób. Najprostsza ścieżka rozwoju!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
  • Rozmiar: 240 str. 5 ilustracji
  • ISBN: 978-83-7377-825-2
  • Wydawca: Studio Astropsychologii
  • Spis treści
Alan Cohen "Kurs cudów w praktyce. Zmień życie najprościej jak to możliwe" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Waldemar Zasada
20 września 2020

"Kurs cudów świata w praktyce" to jedna z tych książek, które mocno na mnie wpłynęły i przewartościowały mój światopogląd. Przedstawiany przez autora w książce nurt duchowy trafił w samo sedno moich poszukiwań, gdy dotarłem w swym życiu do martwego punktu i nie wiedziałem dokąd dalej iść. Cieszę się, że trafiłem na niego akurat w tym momencie swojego życia. Przesłanie Kursu Cudów jest uniwersalne i dostępne dla każdego, wystarczy chcieć. Dodatkowo, podręcznik ten czyta się niezwykle lekko, pomimo wcale nie tak prostej tematyki. Autor zaskoczył mnie swoją błyskotliwą zdolnością obserwacji oraz trafnością spostrzeżeń. Książkę tę poleciłbym wszystkim zbłądzonym duszom.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę

Inne książki tego autora