Neuromarketing

Tekst
100 szybkich, łatwych i tanich sposobów na przekonanie klienta
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Książka stanowi praktyczny poradnik na temat tego, w jaki sposób w marketingu i sprzedaży można wykorzystać to, co dzieje się w mózgu konsumenta. Autor przedstawia najnowsze informacje i wyniki badań, dzięki czemu Twoje wysiłki marketingowe, reklamowe i sprzedażowe zyskają nową siłę.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 09 marca 2019
  • ISBN: 978-83-01-18453-7
  • Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
  • Spis treści
Roger Dooley "Neuromarketing" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Walentyn Mical
17 czerwca 2020

Jak sam podtytuł wskazuje – 100 szybkich, łatwych i tanich sposobów na przekonanie klienta, książka ta prezentuje metody na podnoszenie sprzedaży wykorzystując naturalne predyspozycje konsumenta w jego mózgu. Poradnik jest skonstruowany w bardzo czytelny sposób, porady są praktyczne i proste we wdrażaniu. Autor opiera się na wieloletnich badaniach w tym kierunku oraz na analizach rynku marketingowego, które wyraźnie wskazują jak odpowiednie podejście do klienta, dostosowane do jego naturalnych predyspozycji, podnosi wartość marki indywidualnej, dochód oraz przede wszystkim – zadowolenie konsumenta. Poradnik jest pełen bardzo ciekawych informacji, dowiedziałem się sporo nowych rzeczy, nie tylko o sprzedaży usług. Serdecznie polecam, również konsumentom.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę