Stara Flota Tom 6 WolnośćTekst

Autor:Nick Webb
Z serii: Stara Flota
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Wojna szaleje w przestrzeni Zjednoczonej Ziemi i niszczy miliony istnień. Rój powrócił, większy i bardziej zajadły, do tego z miażdżącą przewagą technologiczną.

Z Tytana, księżyca Saturna, nadchodzi ostrzeżenie – podobno od samego Tima Grangera – że tym razem wróg może okazać się niepokonany.

Admirał Shelby Proctor, podejrzana o zamordowanie prezydenta Zjednoczonej Ziemi, ucieka. Zmierza na Tytana, bo uważa, że jedyną nadzieją ludzkości jest bohater martwy od trzydziestu lat. Trzeba go odnaleźć, aby raz jeszcze uratował planetę ludzi.

Okręty przygotowują się do walki, rasy jednoczą przeciwko potężnemu wrogowi z innego uniwersum. I potrzebny jest tylko legendarny dowódca, który tę flotę poprowadzi do zwycięstwa.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 maja 2019
Nick Webb "Stara Flota Tom 6 Wolność" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Stara Flota»
Stara Flota. Tom 2. Wojownik
Stara Flota. Tom 3. Wiktoria
Stara Flota Tom 6 Wolność
-5%
Najlepsza recenzja
M
28 maja, 16:09Michał Franczak

Jestem ogromnym fanem militarnego science fiction, więc ta książka i cała seria jest totalnie w moim stylu. Szósta część zaskakuje i fajnie wyjaśnia wątki z wcześniejszych tomów. Dodam, że autor naprawdę wie co robi i potrafi czytelnika wciągnąć. W tej części rozwiązała się zagadka Grangera, wytłumaczono specyfikę obcych ras. Rewelacyjne batalie kosmiczne! Naprawdę.... majstersztyk! Polecam.

0Udostępnij:
Napisz recenzję
Napisz recenzję
Zamieść interesującą recenzję
składającą się przynajmniej z 120 znaków