Kto porwał Daisy Maison?

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Rodzina, przyjaciele, sąsiedzi, niezależnie od tego, jak zrozpaczeni się wydają, oni wiedzą, kto to zrobił. Może podświadomie, może jeszcze nie w tej chwili, ale wiedzą.

Ośmioletnia Daisy Mason znika z domu w czasie sąsiedzkiej zabawy na przedmieściach Oxfordu. Policja bezskutecznie poszukuje kogoś, kto widziałby cokolwiek z całego zajścia. Czy obca osoba byłaby w stanie porwać dziewczynkę nie zostawiając po sobie żadnego śladu?


Gdy do akcji wkracza detektyw Adam Fawley, jego podejrzenia w pierwszej kolejności kierują się w stronę rodziny porwanej dziewczynki. Rodzice Daisy ewidentnie ukrywają jakąś tajemnicę, a jej cichy i wycofany braciszek zdaje się wiedzieć coś, o czym nie chce jednak mówić.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
Cara Hunter "Kto porwał Daisy Maison?" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Detektyw Adam Fawley»
Kto chce ich śmierci?
Kto je porwał?
Mroczna prawda
-5%
Żaklina Wysocka
06 kwietnia 2020

Przyznam, że początek tej książki mnie nie porwał. Można powiedzieć, że «zmusiłam się» aby przeczytać do końca. Mniej więcej do setnej strony czułam się nieco przytłoczona toczącym się śledztwem. Nie przepadam za opisami drobiazgowego śledztwa policyjnego. Dlatego poczułam się troszkę zniechęcona początkiem powieści ale zdecydowanie nie żałuję, że nie odłożyłam tej powieści na bok. Nagle na jaw zaczęło wychodzić coraz więcej sekretów członków rodziny Masonów i zrobiło się naprawdę ciekawie. Każdy kopie dołki pod każdym, a dobro Daisy schodzi na dalszy plan. Ciekawa jest również postać detektywa Fawleya, którego dręczą demony z przeszłości. No i samo zakończenie – wow, totalny szok. Nie sprawdziło się żadne z moich podejrzeń. Nie ma szans, żeby ktokolwiek domyślił się takiego zakończenia. Autorka się postarała :) Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę