Rymowane dranie w tranie, czyli wiersze trudne niesłychanieAudio

0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Szanowni Państwo!

Często rodzice lub opiekunowie małych dzieci pytają: „Co robić, aby moje dziecko nie miało w przyszłości problemów z mówieniem?”. W pytaniu tym zawarta jest troska o pierwsze kontakty werbalne pociechy. Coraz więcej dzieci ma problemy z mówieniem, a co za tym idzie, nie potrafi zwerbalizować swoich obserwacji, wyrazić słownie swoich uczuć i emocji, a w konsekwencji – nawiązać prawidłowego kontaktu z otoczeniem.

Książka, po którą Państwo sięgnęliście, jest zbiorem złożonym z czterech wcześniej opublikowanych tomików wierszy logopedycznych, ukazujących się w serii „Na końcu języka”. Ma ona zachęcić rodziców i dzieci do wspólnej zabawy słowem, a przez zabawę – korzystnie wpłynąć na rozwój mowy.

Adresatem wierszy są wszystkie dzieci, zarówno te prawidłowo rozwijające się, jak i te, które – z różnych powodów – rozwijają się wolniej.

Dranie w tranie, czyli wiersze trudne niesłychanie to zbiór tekstów, których czytanie i nauka będzie okazją do zabaw językowych.

Iwona Podlasińska – logopeda

Do książki dołączona jest płyta CD, na której studenci słynnej łódzkiej Szkoły Filmowej recytują niesłychanie trudne wiersze.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 grudnia 2019
  • Czas trwania: 28 min 59 sek.
  • ISBN: 9788376727684
  • Lektorzy: Ada Jankowska-Moniuszko, Jacek Knap, Jakub Kryształ
  • Wydawca: Literatura
Agnieszka Frączek "Rymowane dranie w tranie, czyli wiersze trudne niesłychanie" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę