Więcej niż pocałunek

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Zwyciężczyni w plebiscycie na najlepszą książkę 2018 roku największego portalu literackiego na świecie – Goodreads Choice Awards. Uzyskała przy tym bezprecedensową liczbę 45 tysięcy głosów!

Według trzydziestoletniej Stelli świat powinien rządzić się jedynie prawami logiki. Tworzenie algorytmów wydaje jej się zdecydowanie prostsze niż relacje z mężczyznami. Wizja bliskości budzi w niej niechęć, a na myśl o całowaniu robi jej się niedobrze. Trochę pod wpływem matki, trochę dla samej siebie postanawia to zmienić. Na pewno nie pomagają jej chorobliwe trudności z nawiązywaniem relacji. Czy to wina objawów zespołu Aspergera, czy może Stella tak po prostu ma?

Do wprowadzenia zmian w swoim życiu Stella zabiera się nietypowo. Potrzebuje dobrego treningu. Uznaje, że do ćwiczeń najlepiej nada się profesjonalista, czyli wynajęty mężczyzna do towarzystwa. Tak poznaje Michaela. Plan lekcji, który wspólnie realizują, wychodzi znacznie poza całowanie. Ich biznesowy układ szybko zmienia swój charakter. Stella odkrywa, że w życiu najbardziej liczy się to, co wymyka się równaniom matematycznym.

„Więcej niż pocałunek” to brawurowy debiut Helen Hoang, która zainspirowana własnymi doświadczeniami stworzyła historię miłosną z motywami psychologicznymi i dawką subtelnie rozegranych wątków erotycznych.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 07 czerwca 2019
  • Rozmiar: 360 str.
  • ISBN: 978-83-287-1200-3
  • Tłumacz: Paweł Wolak
  • Wydawca: Muza
  • Spis treści
Helen Hoang "Więcej niż pocałunek" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Małgorzata2019
18 listopada 2019

Spodziewałam się lekkiej, romantycznej historii miłosnej. Ku mojemu zaskoczeniu książka okazała się także studuium choroby autystycznej. Kobieta dotknięta chorobą nie potrafi poradzić sobie w relacjach z mężczyznami, dlatego prosi o pomoc pewnego chłopaka do towarzystwa. Choć mogłoby się wydawać, że jest to przepis na katastrofę, historia toczy się zaskakującym tokiem. Ksiązka bardzo mnie wciągnęła, przeczytałam ją w ciągu kilku dni!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę