Paradoks szympansa. Sposób na sukces, szczęście i pewność siebie. Przełomowy program zarządzania umysłemTekst

Autor:Steve Peters
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Sposób na sukces, szczęście i pewność siebie

Masz problem z osiągnięciem sukcesu i osobistego szczęścia?

Bezskutecznie próbujesz zrozumieć siebie?

Emocje zbyt często dyktują ci, co masz robić?

Twój wewnętrzny Szympans może być twoim najlepszym przyjacielem albo największym wrogiem – przekonaj się, na czym polega paradoks Szympansa!

Paradoks Szympansa to sprawdzony w praktyce model zarządzania umysłem, który pomoże ci stać się szczęśliwym, pewnym siebie i odnoszącym sukcesy człowiekiem. Profesor Steve Peters, światowej sławy psychiatra, tłumaczy naturę wewnętrznej walki, jaka odbywa się w twoim umyśle, i wyjaśnia, jak wykorzystać tę wiedzę w każdej dziedzinie życia. Dowiesz się:

jak dokładnie rozpoznać mechanizmy działania umysłu i zarządzać nim w świadomy sposób,

jak rozpoznać i zrozumieć swoje emocje i myśli oraz właściwie nimi kierować,

jak stać się pewną siebie osobą, którą zawsze pragnąłeś być.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 01 października 2019
  • ISBN: 9788381168120
  • Tłumacz: Michał Konewka
  • Wydawca: Zysk i S-ka
  • Spis treści
"Paradoks szympansa. Sposób na sukces, szczęście i pewność siebie. Przełomowy program zarządzania umysłem" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Adelajda Koral
23 grudnia 2019

Uważam, że jest to fantastyczna książka. Bardzo łatwa do zrozumienia i bardzo przydatna. Wiem, że kilka osób, które ją zaczęły, porzuciło w trakcie czytania, ponieważ uznały ją za zbyt oczywistą, ale zachęcam tych ludzi, aby zrobili drugie podejście. Naprawdę warto. Steve Peters daje czytelnikowi naprawdę solidny wgląd w to, dlaczego działamy/myślimy, jak to robimy, co możemy z tym zrobić i w jaki sposób odnosimy się do innych ludzi. Teraz, po pierwszym przeczytaniu «od deski do deski» mam zamiar powracać do tej książki, zagłębiać się w najważniejsze dla mnie momenty, a także używać narzędzi, o jakich pisze autor, pracować nad sobą. Jeśli kiedykolwiek zmagałeś się z jakimkolwiek trudnym związkiem (zawodowym / osobistym itp.), Miałeś emocjonalne wzloty i upadki, brakowało Ci motywacji do osiągania celów.. Przeczytaj tę książkę!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę