Kochaj siebie a nieważne z kim się zwiążeszTekst

Autor:Eva-Maria Zurhorst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

"Większość rozwodów jest zbyteczna" – wyrokuje Eva-Maria Zurhorst, która dzięki doświadczeniom zebranym podczas terapii licznych związków doskonale zna frustracje i problemy wielu par. Stanowczo rozprawia się z iluzją, jaką żywi wielu ludzi nieszczęśliwych w swoich związkach, że z następnym partnerem wszystko ułoży się o wiele lepiej. Partnerstwo to według niej wymagająca, lecz opłacalna droga rozwoju dwojga ludzi.

Głęboki związek i miłość są możliwe nawet tam, gdzie zgasł ostatni promyk nadziei. Przytaczając przykłady ze swojej praktyki, wskazuje przyczyny rozczarowania, złości i frustracji pozostałych po pierwszych chwilach szczęścia. Małżeństwo rozpoczyna się dopiero wtedy – twierdzi – gdy partnerzy spadają z «siódmego nieba» do życia codziennego, gdy pojawiają się trudności i wyzwanie: jak zachować tolerancję i szacunek dla człowieka, z którym dzielimy życie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 9788380157323
  • Tłumacz: Milena Hadryan
  • Wydawca: Czarna Owca
  • Spis treści
"Kochaj siebie a nieważne z kim się zwiążesz" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
sylwia-teclaw
12 lipca

Książka jest napisana prostym językiem otwiera oczy na to czego nie widzimy lub tez nie chcemy widzieć a wszystko zaczyna się od nas samych Na pewno do niej wrócę polecam

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę