Śmierć nadeszła wczoraj

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Caryca rosyjskiego kryminału powraca!


W eksplozji samochodu ginie dwoje pracowników popularnego programu telewizyjnego. Niedługo potem jego prezenter, Aleksander Ułanow, otrzymuje groźbę, że wkrótce podobny los czeka także jego. Okazuje się, że zabójstwo zleciła jego żona, bez której Ułanow nie wyobraża sobie życia.

Niespodziewanie mężczyzną zaczyna się interesować milicja, prowadząca równolegle śledztwo w sprawie zabójstwa pewnej wróżbitki. Okazuje się, że między tymi dwiema sprawami może istnieć powiązanie…

Anastazja Kamieńska, która wyjaśnia sprawę tajemniczego zamachu na pracowników telewizji, oraz Tatiana Obrazcowa, śledcza badająca morderstwo wróżbitki, będą musiały połączyć swoje siły i spróbować rozplątać złowieszczą intrygę.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 07 sierpnia 2019
Aleksandra Marinina "Śmierć nadeszła wczoraj" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Anastazja Kamieńska»
Harmonia zbrodni
Siódma ofiara
Niezamknięte drzwi
-5%
Świętosława Labuda
30 maja 2020

Jak zwykle się nie zawiodłam. Polecam książki tej autorki każdemu, kto lubi kryminały. Morderstwo, intryga, zaskakujące rozwiązanie. Różnorodni bohaterowie i ich historie nadają autentyczności tej opowieści. Sporo dialogów i ciekawe opisy sprawiają, czytanie nie dłuży się, a wręcz przeciwnie idzie bardzo szybko i płynnie. Jeśli nie czytaliście poprzednich książek o major Anastazji Kamieńskiej, to nic nie szkodzi. Możecie czytać je w dowolnej kolejności. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę