Niebezpieczna sekwencja

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Bestsellerowa powieść z cyklu o major Kamieńskiej

Caryca rosyjskiego kryminału raz jeszcze zaskakuje!

Na co dzień spokojny i ułożony świat łyżwiarzy figurowych zakłóca bestialska zbrodnia. W wyniku tajemniczego splotu wydarzeń ginie Michaił Bołtienkow – elitarny trener, człowiek-legenda, który zdążył wychować niejednego mistrza.

Ciało zostaje znalezione koło domu jego kolegi, Walerija Łamzina. Świadkowie twierdzą, że trenerzy wygrażali sobie nawzajem. 

Sprawa wydaje się oczywista. Jednakże Nastia Kamieńska i jej przyjaciele z Pietrowki – Anton Staszys i Roman Dziuba – mają inne zdanie na ten temat.

Odkrywają bezduszność i cynizm panujące na lodzie. Anioły na nim nie przetrwają…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
Aleksandra Marinina "Niebezpieczna sekwencja" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Anastazja Kamieńska»
Harmonia zbrodni
Siódma ofiara
Niezamknięte drzwi
-5%
Helena Grzeskowiak
02 października 2020

Jest to powieść dla miłośników klasyki, którzy lubią nie tyle samą akcję, co dobrze zbudowane tło wydarzeń. Dla których ważne jest nie tylko wyjaśnienie zagadki kryminalnej, ale i sposób dochodzenia do prawdy. Marinina jest nazywana carycą rosyjskiego kryminału. Moim zdaniem słusznie. Pisze ciekawie, zmienia tempo wydarzeń, kreśli rozbudowane portrety postaci. Prowadzi równolegle kilka wątków, ale w dobrze przemyślany sposób. Książkę czyta się szybko i bardzo przyjemnie, zdecydowanie polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę