3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Odwaga bycia nielubianym

Tekst
Japoński fenomen, który pokazuje jak być wolnym i odmienić własne życie
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Ciesząca się w Azji ogromną popularnością książka Odwaga bycia nielubianym, która rozeszła się w ponad trzech milionach egzemplarzy, pokazuje, jak stać się człowiekiem, jakim naprawdę chcesz być. Oparta na motywach teorii Alfreda Adlera - obok Freuda i Junga jednego z trzech wielkich dziewiętnastowiecznej psychologii - książka ta jest pouczającą dyskusją między filozofem a młodym człowiekiem. Ich dyskusja w przystępny sposób pokazuje, że każdy decyduje o własnym życiu i może zrzucić jarzmo przeszłości, zwątpienia oraz cudzych oczekiwań. Przedstawiony w niej punkt widzenia wyzwala, daje odwagę do zmiany i do ignorowania ograniczeń stawianych przez otoczenie i samego siebie.

Jest to książka nie tylko niezwykle przystępna, ale i o przełomowym znaczeniu. Z jej mądrości zaczerpnęły już miliony czytelników odkrywając jak żyć swoim własnym, zgodnym z samym sobą życiem.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 9788375796223
  • Tłumacz: Piotr Cieslak
  • Wydawca: Galaktyka
  • Spis treści
Kishimi Ichiro "Odwaga bycia nielubianym" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Marietta Piasek
18 marca 2020

Zdecydowanie nie jest to książka na raz, informacje w niej zawarte należy trawić powoli i dokładnie, aby w pełni docenić przekaz autora. A przekaz jest i to nie byle jaki! Jestem niezwykle szczęśliwa, że trafiłam na tą książkę, pozwoliła mi ona poznać siebie lepiej i otworzyła oczy na wiele spraw. Temat główny to przede wszystkim akceptacja samego siebie i odwaga bycia zwyczajnym, a także osiągnięcie spokoju wewnętrznego, zwłaszcza gdy nie jesteśmy w stanie zadowolić otoczenia. Na pewno będę do niej wracać! Polecam, książka, którą powinien przeczytać każdy.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę