Łazarz

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Niektórzy zmartwychwstanie określiliby mianem cudu, inni – koszmaru.

Martwy mężczyzna zostaje znaleziony w swoim apartamencie w Oslo, a w jego zamrażarce policjanci z przerażeniem odkrywają sprofanowane zwłoki. Kilka dni później do Joony Linny zgłasza się niemiecki oddział śledczy i prosi o pomoc w sprawie morderstwa, do którego doszło w okolicach Rostocku. Detektyw dostrzega szalony schemat…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 9788327159403
  • Tłumacz: Maciej Muszalski
  • Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie
  • Spis treści
Lars Kepler "Łazarz" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Ślady Zbrodni»
Stąpając po linie
Czerwona zaraza, czarna śmierć
Zazdrość
-5%
Książka należy do serii
«Cykl z komisarzem Jooną Linną»
Łowca
Łazarz
Kontrakt Paganiniego
-5%
Bogusława Tomczyk
09 czerwca 2020

Następna, wspaniała część z serii Ślady zbrodni! Wydaje mi się, że najbardziej makabryczna i sadystyczna ze wszystkich dotychczasowych tomów, ale ten klimat grozy jest niepowtarzalny i jest czymś czego my, fani kryminałów, szukamy ze świecą. Czego w tej części tylko nie ma! Łączy wszystkie potrzebne elementy składające się na pełnokrwisty dreszczowiec. Niesamowicie mnie wciągnęła, przeczytałam w dosłownie kilka wieczorów. Akcja jest niezwykle dynamiczna, intrygująca, prędko wkręca na całego! Oryginalny pomysł na fabułę – zabójstwa przestępców i pewien nieustraszony szaleniec, który pragnie posprzątać świat ze wszystkich złoczyńców. Nieprzewidywalna, poplątana i wielowątkowa opowieść dająca dreszczyk emocji. Kryminał pełna gębą, czekam na kolejną część. Bardzo polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę