3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Był sobie pies

Tekst
Ten świat jest naprawdę pomerdany!
Autor:
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

BYŁ SOBIE PIES – KSIĄŻKA, KTÓRA DOCZEKAŁA SIĘ EKRANIZACJI – PRZEDSTAWIA LOSY NAJBARDZIEJ WYSZCZEKANEGO BOHATERA WSZECH CZASÓW

Oto pełna głębokich uczuć i zdumiewająca opowieść o oddanym psie, który życiową misją czyni wpajanie swoim właścicielom znaczenia miłości i pogody ducha. To powołanie wypełnia na przestrzeni... kilku żyć.

Bailey jest zszokowany – po krótkim i smętnym życiu, jakiego doświadczył w postaci bezpańskiego kundla odradza się w ciele niesfornego szczeniaka. Kiedy trafia pod opiekę ośmiolatka Ethana, który kocha go całym sercem, odkrywa nowe oblicze – dobrego, poczciwego psiaka. Jednak życie u uwielbianej rodziny to nie koniec przygód Baileya. Ponownie odradza się w postaci kolejnego psa!

Był sobie pies to pokrzepiająca i pomysłowa historia. Doprowadza czytelnika do skrajnych emocji –  jest jednocześnie uroczo zabawna i dotkliwie przejmująca.

Ta książka w piękny sposób pokazuje, że miłość nie zna granic oraz że nasi najbliżsi zawsze są przy nas. Najważniejsze przesłanie powieści głosi, że każda istota na ziemi urodziła się z misją.

WSZYSTKIE PSY IDĄ DO NIEBA... CHYBA, ŻE MAJĄ NIEDOKOŃCZONE SPRAWY NA ZIEMI


To napisana z ikrą, przejmująca powieść, która oczaruje nie tylko fanów zwierząt domowych. – Booklist

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 17 marca 2019
  • ISBN: 978-83-65740-54-0
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
"Był sobie pies" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Teodora Lipka
03 lutego 2020

Oj dawno tak nie płakałam, jak po zakończeniu i nawet w trakcie czytania tej książki. Czy pies rodzi się mając do wypełnienia jakąś misję? Co należy do jego zadań? Czy pies w ogóle ma jakąś misję? Na te pytania odpowiedź z pewnością znajdziecie w «Był sobie pies». Narracja poprowadzona jest od strony pieska, z którym przeżywamy jego kolejne wcielenia. Od zawsze kocham zwierzęta, ale ta lektura totalnie zmieniła moje podejście do tych pięknych i jakże bliskich nam stworzeń. Polecam bardzo!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę