Pościg

Tekst
Z serii: Briar U #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Pościg
Pościg
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 61,99  49,59 
Audio
Pościg
Audiobook
Czyta Agnieszka Bomba
29,99 
Szczegóły
Opis książki

Pełna namiętności opowieść o dwojgu młodych ludzi, którzy odkrywają, że choć wzajemnie doprowadzają się do szału, nie mogą bez siebie żyć…

Summer to dziewczyna z wyższych sfer, pozornie pochłonięta wyłącznie zakupami i wyglądem. Fitz jest hokeistą, który realizuje swoje marzenia dzięki graniu w drużynie uniwersyteckiej, co zapewnia mu opłacenie upragnionych studiów. To seksowny i ponury facet, którego tatuaże i sposób bycia zupełnie nie pasują do Summer. Jednak obydwoje czują do siebie ogromny pociąg. Wszystko wydaje się iść ku dobremu, jednak kilka nieuważnych słów Fitza sprawia, że urażona Summer odsuwa się od niego, by zacząć flirtować z jego kolegą z drużyny. Jednak obydwoje nie mogą o sobie zapomnieć, zwłaszcza że widzą się codziennie, gdyż zostają współlokatorami. Dzięki temu Fitz poznaje bliżej dziewczynę i radykalnie zmienia o niej zdanie…

„W tej opowieści o życiu na campusie chodzi o wiele więcej, niż tylko o hokeistów, pożary w domach studenckich stowarzyszeń, mrocznych profesorów, bójki w barach i domówki. Summer i Fitzy pracują nad tym, by zrozumieć, że tak naprawdę wkurza ich życie bez drugiej osoby u boku i właśnie tej historii chcemy wysłuchać”.

Hypable.com

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 9788381167710
  • Tłumacz: Ewa Helińska
  • Wydawca: Zysk i S-ka
  • Spis treści
Elle Kennedy "Pościg" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Pościg
Audiobook
Czyta Agnieszka Bomba
29,99 
Bogusława Wasil
01 listopada 2021

Jeżeli szukacie książki pełnej sprzecznych uczuć, niedomówień, skrytych emocji, a jednocześnie buchającej zazdrości to jest to książka dla was!!! Z pewnością rozgrzeje chłodne wieczory :-))) Chociaż historia może się wydawać taka sama, jak setki innych, to autorka świetnie wplata w fabułę wiele poważnych tematów, o których trzeba mówić. Jak chociażby ADHD, na które cierpi główna bohaterka. Autorka pokazuje, jak wielki wpływ ma to na jej życie. Opowieść pisana narracją pierwszoosobową podzieloną rozdziałami na osobę Summer i Fitza pozwala na doskonałe wcielenie się w postać i poznanie ich od środka, od najintymniejszych myśli i odczuć na temat świata, drugiej osoby i samych siebie. Poznajemy ich słabości, obawy oraz uczucia, które są tak piękne i dobre, że aż samemu robi się gorąco na sercu. Uwielbiam Elle Kennedy i jeszcze się nie zdarzyła historia napisana jej ręką, która nie przypadła mi do gustu. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę