Powrót do Amalfi

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Orla Brogan jedzie do Amalfi na urodziny ojczyma. Wie, że spotka się tam z przybranym bratem Torrem Romano. Przed ośmiu laty zakochała się w nim i spędziła z nim noc, po której rozstali się w gniewie. Orla obawia się ponownego spotkania z Torrem i jego niechęci do niej. Torre jednak przyjmuje ją ciepło i niespodziewanie zatrudnia jako swoją asystentkę. Nazajutrz ma z nim lecieć do Dubaju…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 16 września 2019
Chantelle Shaw "Powrót do Amalfi" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Natasza Bednarczyk
05 maja 2020

Sama nie wiem co myśleć o tym romansie. Zażyłości rodzinne rodziny Romano to dla mnie niezła enigma, ale w końcu to włosi, więc kto wie co chodzi im po głowie. Podczas urodzin ojczyma w Amalfi Orla spotyka swojego przybranego brata Torresa, z którym kiedyś spędziła noc. Lata temu rozstali się w niezgodzie, ale teraz stosunki między nimi od początku są podejrzanie ciepłe, a sytuacja rozwija się, gdy dziewczyna zostaje asystentką Torre'a. Dosyć zaskakująca fabuła, czyta się lekko i szybko, tez objętościowo nie jest to książka typu cegła. Autorka wie jak pobudzić ciekawość czytelnika i podkręcić temperaturę w pokoju… Polecam na relaksik.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę