Wakacje w ProwansjiTekst

Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Elizabeth Power za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Conan Ryder nigdy nie lubił Sienny, żony swojego zmarłego przyrodniego brata. Trenerka fitness, dla pieniędzy i pozycji społecznej uwiodła bogatego biznesmena – takie miał o niej zdanie. Gdyby nie mała bratanica, Daisy, zerwałby z nią wszelki kontakt. Jednak za wnuczką tęskni jego chora matka, dlatego po trzech latach Conan odnajduje Siennę i prosi, by pojechała z nim do Prowansji. To nie będą łatwe wakacje…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
Elizabeth Power "Wakacje w Prowansji" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Mariola Bielak
12 maja 2020

Na książkę «Wakacje w Prowansji» trafiłam przypadkiem, szukałam czegoś lekkiego, nieobciążającego zanadto mózgownicy do autobusu/poczekalni czy innych momentów, które wykorzystuję na otwarcie książki, którą zawsze mam przy sobie. Opowiadanie Elizabeth Power pozytywnie zaskoczyło mnie jednak i nieźle wciągnęło. Opowieść o kłopotliwej Pannie Siennie, która nie cieszy się najlepszą sławą wśród członków rodziny nieźle mnie rozbawiło. Momentami było mi też żal Conana, który został postawiony pod ścianą. Wszystko jednak kończy się happy endem i całe szczęście, bo uwielbiam takie zakończenia. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę