Dama w niesławie

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Robert Magson, spadkobierca tytułu księcia Reighland, jedzie do stolicy znaleźć żonę. Książę cieszy się dużym powodzeniem, młode damy i ich patronki dbają, aby nie zabrakło mu rozrywek. Pewnego dnia poznaje lady Priscillę, która nie okazuje mu sympatii. Robert, zafascynowany młodą damą, decyduje się na oświadczyny. Nie wie, że Priscilla skrywa pewien kompromitujący sekret…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
Christine Merrill "Dama w niesławie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Józefa Slopek
20 września 2020

Zachęcona pobudzającą wyobraźnie okładką sięgnęłam po «Damę w niesławie» autorstwa Christine Merrill. Zaprezentowana historia to opowieść nieco z rodzaju «kopciuszkowych», gdzie królewskie, elitarne kręgi przeżywają swoje wewnętrzne perypetie. Adorowany przez kobiety Robert Magson niespodziewanie spotyka kobietę, która nie zwraca na niego uwagi. Lady Priscilla, czyli nasza tytułowa dama w niesławie, skrywa pewien kompromitujący sekret, który z czasem wyjdzie na jaw. Pełna zwrotów akcji ciekawa lektura, idealna na dłuższe popołudnie. Pozwala się zrelaksować i odskoczyć na chwilę od rzeczywistości. Serdecznie polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę