Intrygująca pomyłka

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Saskia jest księgową w dużej firmie hotelarskiej. Rzadko spędza czas poza domem, a najbardziej lubi kameralne spotkania w gronie najbliższych znajomych. Nie mogła jednak odmówić, kiedy przyjaciółka poprosiła ją, aby wieczorem udała się do wskazanej restauracji i wypróbowała wierność jej narzeczonego. Mężczyzna, którego zaczepiła, uznał ją za kobietę lekkich obyczajów i odszedł zdegustowany. Następnego dnia w pracy wezwano ją do dyrektora, aby poznała nowego właściciela firmy. Po wejściu do gabinetu zrozumiała, że poprzedniego wieczoru popełniła błąd, który może ją wiele kosztować…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
Penny Jordan "Intrygująca pomyłka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Gwiazdy romansu»
Barwy miłości
Sercem, ciałem i duszą
Kochać za dwoje
-5%
Danuta Kaniecka
11 maja 2020

Niezwykle relaksująca pozycja, w sam raz na odstresowanie po ciężkim dniu czy w przerwie od poważnej literatury. Dobrze jest mieć pod ręką taki krótki «przerwynik». Opowiada ona perypetie kobiety, która wpadła w sidła nieporozumienia, w wyniku nawiązania przypadkowej znajomości. Spokojna na co dzień księgowa wypełniając prośbę przyjaciółki wypełnia małe zadanie z udziałem jej nieświadomego niczego narzeczonego. Zostaje jednak odebrana jako ktoś zupełnie inny, co – jak okaże się potem – będzie miało niespodziewane konsekwencje w jej życiu zawodowym. Ciekawa książka, lekka i przyjemna, polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę