Druga szansa

Tekst
Z serii: Modern Romance #6
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Chris zakochała się w Slaterze od pierwszego wejrzenia. Kiedy uwierzyła, że odwzajemnia jej uczucia, okazało się, że Slater od początku ją okłamywał i w tym samym czasie spotykał się z jej kuzynką Nathalie. Wkrótce Chris dowiaduje się, że spodziewają się dziecka i planują ślub. Zraniona i oszukana, wyjeżdża do Londynu, aby na nowo poukładać sobie życie. Dzięki ciężkiej pracy szybko odnosi sukces.


Po kilku latach dowiaduje się, że jej kuzynka zmarła, a przed śmiercią właśnie Chris uczyniła prawną opiekunką swojej córki. Chris będzie musiała zmierzyć się z przeszłością i dla dobra dziewczynki dojść do porozumienia z jej ojcem.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 13 kwietnia 2019
Penny Jordan "Druga szansa" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Gwiazdy romansu»
Druga szansa
Za głosem serca
Sercem, ciałem i duszą
-5%
Nadzieja Stachiewicz
28 kwietnia 2020

Bardzo mi się spodobała. Ciekawi bohaterowie, ciekawa fabuła. Od samego początku nie pałałam sympatią do Max'a, który nie jest dobrym człowiekiem, rani i poniża innych.

Za to Maddy, jego żona, zdobyła moje serce.. musiała wybrać – rozwód lub druga szansa dla rodziny.. Ciężki wybór, coś o tym wiem… nie chcę zdradzać szczegółów książki, aby ten kto z mojego polecenia po nią sięgnie nie miał mi za złe :) Polecam, wzruszająca i dająca do myślenia pozycja.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę