Los na loterii

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Callie po raz pierwszy w życiu kupuje los na loterii i wygrywa pięć tysięcy funtów. Spełnia swoje marzenie, by choć na chwilę zmienić otoczenie i wyrwać się z deszczowego Londynu. Jedzie na wybrzeże Amalfi, gdzie poznaje urzekającego Włocha Lucę. Luca uwodzi ją, a ona się w nim zakochuje. Wierzy, że to miłość jej życia. Nie wie jednak, że Luca jest księciem. Należą do innych światów, które nie mają prawa się spotkać…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 czerwca 2019
Susan Stephens "Los na loterii" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Maryna Nawrocka
29 maja 2020

Susan Stephens opisuje szczegółowo romantyczną historię kobiety, która ma szansę wyruszyć w podróż życia i spotyka mężczyznę, który zdobywa jej serce. Bardzo namiętna lektura, opisująca przygodę dwójki bohaterów, którzy mieli ciężkie początki w życiu i bardzo różne doświadczenia. Zarówno bohater, jak i bohaterka w tej opowieści są silnymi, namiętnymi, zdeterminowanymi postaciami, co sprawia, że między bohaterami dochodzi do wielkiego zgrzytu. Bardzo spodobała mi się ta książka, polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę