Brazylijska samba

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Danny Collins zawsze musiała liczyć się z groszem. Propozycja znanego brazylijskiego hodowcy koni Tiaga Santosa spada jej z nieba. Wystarczy, że przez rok będzie jego żoną, a otrzyma pieniądze, które zabezpieczą ją do końca życia. Tiago też zyska na tym małżeństwie – dzięki ożenkowi odziedziczy rodzinne ranczo. Tiago nie mówi jednak Danny wszystkiego o układzie, którym się z nim związała…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
Susan Stephens "Brazylijska samba" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Światowe życie Extra»
Pogoda na miłość
Umowa z księciem
Serce Sycylijczyka
-5%
Edyta Blaszczyk
29 lipca 2020

Susan Stephens chyba nigdy nie przestanie imponować swoim czytelnikom niesamowitymi romantycznymi historiami! Bardzo dobrze napisany romans. Polecam przeczytać pierwszą część zanim sięgniecie po drugą :-) Brazylijska samba to oszałamiająca historia opleciona mnóstwem dramy, niepokoju i gorących seksownych scen, które nadają tej powieści niegrzecznego charakteru. Tiago Santos wciela się w rolę idealnego alfy… mimo wszystko Danny jest klejnotem tej historii – jest silna, zadziorna i idealnie pasuje do upartego bohatera! Ogólnie rzecz biorąc lektura godna polecenia :-)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę