3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Powiązania

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Opis książki

Azyl to ogromny i odosobniony ośrodek wypoczynkowy ukryty na szczycie prywatnej góry. Angel Hart dorastała w należącym do jej rodziny ośrodku – chroniona przed prawdziwym światem. Wokół niej zawsze byli trzej mężczyźni, których najbardziej uwielbiała – aż po rozwodzie rodziców została zmuszona ich opuścić. Do tej Angel wiodła bezpieczne i uprzywilejowane życie. Dwa lata później wraca do domu w odwiedziny ze swoim nowym chłopakiem. Nagle, Angel staje się obiektem pożądania dla kliku osób – które wcale nie chcą jej pozwolić na opuszczenie Azylu po raz kolejny. Sekretne obsesje stają się grą w pożądanie, gdy mężczyźni, którzy ją kochają stają się najbardziej niebezpiecznymi ludźmi na górze.

Azyl to ogromny i odosobniony ośrodek wypoczynkowy ukryty na szczycie prywatnej góry. Angel Hart dorastała w należącym do jej rodziny ośrodku – chroniona przed prawdziwym światem. Wokół niej zawsze byli trzej mężczyźni, których uwielbiała – aż po rozwodzie rodziców została zmuszona ich opuścić. Do tej pory Angel wiodła bezpieczne i uprzywilejowane życie. Dwa lata później wraca do domu w odwiedziny ze swoim nowym chłopakiem. Nagle, Angel staje się obiektem pożądania dla kliku osób – które wcale nie chcą jej pozwolić na opuszczenie Azylu po raz kolejny. Sekretne obsesje stają się grą w pożądanie, gdy mężczyźni, którzy ją kochają stają się najbardziej niebezpiecznymi ludźmi na górze.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 15 maja 2019
  • Rozmiar: 160 str.
  • ISBN: 9788873042525
  • Tłumacz: Anna Gdulska
  • Prawa autorskie: Tektime S.r.l.s.
  • Spis treści
Amy Blankenship "Powiązania" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę