3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Dotknąć Nieba Poruszająca opowieść o podróży do Nieba i z powrotem

Tekst
Autor:
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Umarł i spotkał Jezusa a potem wrócił na Ziemię, by o tym opowiedzieć.

„Umarłem i pamiętam to bardzo wyraźnie”, powiedział Bernie do swojej żony, Judy, po tym jak przebudził się z sześciotygodniowej śpiączki, spowodowanej przez rozległy atak serca i niewydolność wielonarządową. „Podążałem w kierunku światła, które prowadziło do Nieba. Kiedy dotarłem do bram Nieba, nie mogłem wejść do środka”. Wyrusz wraz z Bernim w tę zadziwiającą podróż do Nieba i z powrotem. Powrócił on do życia, aby podzielić się opowieścią o swym dramatycznym spotkaniu z Jezusem. Spotkaniu, które doprowadziło go do radykalnego nawrócenia. Spowodowało też głębsze nawrócenie jego żony, autorki tej książki, która nauczyła się, jak pozbyć się lęku i kompletnie poddać woli Bożej.

Jeśli kiedykolwiek miałeś momenty zwątpienia w swoim małżeństwie, jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy jesteś dobrym rodzicem, jeśli kiedykolwiek zadawałeś Bogu pytania: „Dlaczego ja, Panie?”, ta książka jest właśnie dla Ciebie.

Dotknąć Nieba pokazuje, że mimo iż życie naprawdę czasem daje nam w kość, cuda są możliwe. To mocne, poruszające i autentyczne świadectwo rodziny, która w obliczu spadających na nią kolejnych nieszczęść odkrywa głębię Bożego miłosierdzia i Jego niesamowitą moc.

Wspaniała książka! Poruszyła mnie do głębi. Czytając ją, co chwila mówiłem w duchu: „Dzięki Ci, Panie!”. To prawdziwy dar dla nas wszystkich.

Jimmy Seghers, biblista i teolog, Totus Tuus Ministries

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
"Dotknąć Nieba Poruszająca opowieść o podróży do Nieba i z powrotem" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Julia Kowalik
29 czerwca 2020

Książka «Dotknąć Nieba – Poruszająca opowieść o podróży do Nieba i z powrotem» autorstwa Pani Judy Landrieu Klein do głębi mnie poruszyła i skłoniła do refleksji. Jest to niezwykle piękna, autentyczna historia, która umacnia relację z Bogiem. Fabuła stanowi prawdziwe świadectwo pewnej rodziny, która doznaje nieszczęść jedno po drugim. Jednak to właśnie wiara jest tym co mimo wszystko prze ich do przodu, na przekór przeciwnościom. Odkrywają oni w tym czasie wspaniałą moc Boga, która uratuje ich życie. Dla mnie historia ta była niezwykle wzruszająca i napawająca mnie radością. Napisana jest lekkim językiem i czyta się bardzo dobrze. Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się, że tak mnie wciągnie. Zdecydowanie polecam

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę