Jak mówić, żeby maluchy nas słuchałyTekst

Z serii: Jak mówić
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały
Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 63  50,40 
Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały
Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały
Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały
Audiobook
35 
Szczegóły
Opis książki

Podręcznik niezbędny dla każdego, kto w domu czy w pracy ma do czynienia z małymi dziećmi, poprzedzony przedmową Adele Faber, jedną z autorek bestsellerowego Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły, nazwanego przez „The Boston Globe” „biblią wychowania”.

Jak poradzić sobie z maluchem, który nie chce myć zębów, odmawia jedzenia warzyw lub rozrzuca książki po całym pokoju? Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały to kompendium wiedzy dotyczącej wychowania dzieci w wieku 2-7 lat. Autorki, Joanna Faber (córka Adele) i Julie King dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, a także wyciągają wnioski z wielu rozmów z rodzicami i specjalistami i za pomocą autentycznych historii oraz komiksów znanych z poprzednich tytułów w serii dostarczają szeregu praktycznych narzędzi i wskazówek, jak się komunikować, rozmawiać i rozwiązywać trudne sytuacje, nie ignorując przy tym potrzeb dziecka ani swoich.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • Rozmiar: 390 str. 140 ilustracji
  • ISBN: 9788380084087
  • Tłumacz: Beata Horosiewicz
  • Artyści: Coco Faber, Sam Faber Manning, Tracey Faber
  • Wydawca: Media Rodzina
  • Spis treści
Joanna Faber "Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały
Audiobook
35 
Helena Trella
23 marca 2020

Podręcznik napisany jest prostym językiem i może zdecydowanie poprawić relacje z dzieckiem. Autorki prezentują kilka narzędzi umożliwiających skuteczne wpływanie na zachowanie dzieci. Spodobało mi się to, że zawiera wiele przykładów, co ułatwia wprowadzenie teorii w życie. Generalnie rady zawarte w książce są bardzo praktyczne. Nie ma tu wydumanego podejścia do wychowania, które nijak ma się do rzeczywistości.

Naprawdę warto przeczytać i mieć tę książkę przy sobie przez cały okres wczesnego macierzyństwa. Moja córa co prawda nie ma jeszcze dwóch lat, ale już potrafi pokazać charakter.. Widzę efekty po przeczytaniu tego poradnika, w związku z tym zdecydowanie polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę