Magiczny walc

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Hrabia Adam Shalford jest na skraju bankructwa. Grozi mu utrata rodowej posiadłości, chyba że bogato się ożeni. Wyjeżdża do Londynu, by znaleźć na balu debiutantek odpowiednią kandydatkę. Najlepszym wyborem wydaje się zamożna i piękna Henrietta Buxted, która chętnie z nim flirtuje i zapewne z radością przyjęłaby jego oświadczyny. Jednak hrabia nie może oderwać wzroku od jej skromnej i cichej kuzynki. Chociaż Charlotte nie ma żadnego majątku, to ją zaprasza do walca i nagle świat wokół przestaje istnieć…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 07 września 2019
Catherine Tinley "Magiczny walc" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Angelika Jackiewicz
30 maja 2020

Ta debiutancka powieść Tinley jest bogata w szczegóły z opisywanej epoki, co sprawia, że autorka jest dla mnie ekscytującą nowością, ponieważ niezwykle realistycznie buduje swoje postacie, ich historię i osobowości, które są bardzo ciekawe, nawet irytujące i snobistyczne. Nie będę dawać spoilerów, ale powiem, że z pewnością jest to pełna emocji, ogromnie ciekawa książka i zdecydowanie mogę powiedzieć, że płakałem więcej niż jeden raz i bywałam też wściekła na bohaterów. Bardzo polecam przeczytanie tej książki i niewątpliwie wielu kolejnych tej autorki.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę