Kod otyłości. Sekrety utraty wagiTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Dzięki tej książce poznasz przyczyny powstania epidemii otyłości i zrozumiesz dlaczego nasze dotychczasowe starania, aby jej zaradzić były skazane na porażkę. Autor prezentuje najnowsze wyniki badań nad odżywianiem i dostarcza praktycznych porad, które pomogą w schudnięciu oraz w wyeliminowaniu cukrzycy typu 2. Poznasz pięciostopniowy program terapii zmierzającej do wyeliminowania otyłości poprzez odzyskanie równowagi hormonalnej we krwi bogatej w insulinę. Dowiesz się dlaczego diety nie działają i poznasz wytyczne, które obejmują zmniejszenie ilości cukru i rafinowanych ziaren oraz dodanie zdrowego tłuszczu i błonnika. Okresowy post także jest skutecznym sposobem na pozbycie się insulinooporności bez negatywnych efektów diet niskokalorycznych.

Koniec z nadwagą i cukrzycą.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 22 września 2019
  • Rozmiar: 380 str. 32 ilustracje
  • ISBN: 978-83-8168-235-0
  • Tłumacz: Agata Ring
  • Wydawca: Vital
  • Spis treści
Jason Fung "Kod otyłości. Sekrety utraty wagi" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Antonina Gapinska
05 maja 2020

Świetna publikacja, poruszająca raczej ogólny stan zdrowia, którego pogorszenie powoduje otyłość. Obalone zostało kilka mitów o odchudzaniu oraz wyczerpująco opisane jaki wpływ na tycie ma insulina i dlaczego warto ją kontrolować. Książka nie sugeruje żadnych jadłospisów albo programów treningowych. I dobrze, bo od tego tematu akurat półki w księgarniach się uginają. Podejście Jasona Funga jest oryginalne i wprowadza do literatury o zdrowiu na Polskim rynku wydawniczym temat rzadko poruszany – ćwiczenia i dieta nie dadzą rezultatu jeśli nie znasz swojego organizmu. Polecam gorąco odchudzającym się jak i tym, którzy chcą się dowiedzieć więcej o błędnym kole diet, którego skuteczność się nam wmawia.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę