Ktoś, kto będzie cię kochał w całej twej nędznej gloriiAudio

0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Ktoś, kto będzie cię kochał w całej twej nędznej glorii
Ktoś, kto będzie cię kochał w całej twej nędznej glorii
Ktoś, kto będzie cię kochał w całej twej nędznej glorii
E-book
29,99  25,19 
Szczegóły
Opis książki

Prosto od twórcy uwielbianego i docenionego serialu Netfliksa „BoJack Horseman”: bajecznie niebanalny zbiór opowiadań o miłości – najlepszej i najgorszej rzeczy we wszechświecie.

Napisane z ciętym czarnym humorem – znakiem rozpoznawczym BoJacka Horsemana – opowiadania Boba-Waksberga doprowadzą cię do śmiechu, płaczu i emocjonalnego rozedrgania, pozostawiając w niewygodnie rozkosznym uznaniu dla twórcy. W „Przenajświętszej i najpomyślniejszej uroczystości” zaręczona para młodych ludzi zmuszona jest uporać się z wsadzającymi nosa w nie swoje sprawy krewnymi, którzy dyktują stosowną liczbę kozłów do ofiarowania podczas ślubu. „Przegapione połączenie – m4w: mężczyźni szukają kobiet” to tragikomiczna opowieść o dwójce singli dojeżdżających metrem do pracy, wciąż nie potrafiących nawiązać upragnionego kontaktu. A w „Więcej ciebie, którym już jesteś” zmagający się z trudnościami pracownik parku rozrywki utrzymanego w tematyce zmarłych prezydentów dowiaduje się, że miłość może być genetycznie modyfikowana.

Epatująca surrealizmem, a jednocześnie wybitnie realistyczna narracja Bob-Waksberga to zabójczą mieszanka humoru, romansu, fantazji i komentarzy na temat współczesnej kultury oraz druzgocącej emocjonalnej bezbronności.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 10 kwietnia 2020
  • ISBN: 9788366575035
  • Tłumacz: Monika Skowron
  • Wydawca: Insignis Media
  • Spis treści
Raphael Bob-Waksberg "Ktoś, kto będzie cię kochał w całej twej nędznej glorii" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Ktoś, kto będzie cię kochał w całej twej nędznej glorii
E-book
29,99  25,19 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę