Felix, Net i Nika oraz Koszmarna Podróż

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Opowiadanie ze świata „Felixa, Neta i Niki”! Dla wszystkich, którzy nie boją się zaryzykować i chcą udać się w podróż z jednym z bohaterów bestsellerowej serii. Nawet koszmarną…


Opowiadanie, na które czekali wszyscy czytelnicy powieści Rafała Kosika o sekrecie Czerwonej Hańczy. To przecież jasne, że kiedy Felix i Nika pojechali razem z klasą na wycieczkę, Net nie siedział bezczynnie. Co w tym czasie przeskrobał?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 01 kwietnia 2020
  • Rozmiar: 50 str. 11 ilustracji
Rafał Kosik "Felix, Net i Nika oraz Koszmarna Podróż" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Felix Net i Nika»
Felix, Net i Nika oraz Klątwa Domu McKillianów
Felix, Net i Nika oraz (nie)Bezpieczne Dorastanie
Felix, Net i Nika oraz Koniec Świata Jaki Znamy
-5%
Angelina Fiedor
24 grudnia 2020

Seria pt. «Felix, Net i Nika» autorstwa Rafała Kosika to jedna z moich ulubionych serii młodzieżowych. Razem z synem zaczytujemy się w fantastyczne przygody trójki gimnazjalistów, którzy co rusz trafiają na kłopoty. Jest to jedna z tych lektur dla nastolatków, które dostarczają radochy także starszym czytelnikom. To już kolejny tom, który czytam i nadal jestem zachwycona, Pan Kosik trzyma poziom i zaskakuje jak trzeba. Gorąco polecamy całą serię o trójce przyjaciół. Nie zawiedziecie się!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę