Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziTekst

Z serii: Felix Net i Nika #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Wydanie siódme poprawione. Pierwszy tom bestsellerowej serii. Fantastyczna i przezabawna powieść o polskich trzynastolatkach z pewnego warszawskiego gimnazjum, nie tylko dla trzynastolatków!

Przeczytajcie o przyjaźni, zwariowanych wynalazkach, sztucznej inteligencji, skarbach, duchach, robotach, latającym talerzu i… nastoletnich uczuciach.

Relacje bohaterów z rówieśnikami, nauczycielami i rodzicami, polskie realia oraz żywy język sprawią, że książka ta stanie się ulubioną lekturą – nie będziecie się mogli oderwać!

Książka Roku 2005 Polskiej Sekcji IBBY!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 01 kwietnia 2020
Rafał Kosik "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Felix Net i Nika»
Felix, Net i Nika oraz Klątwa Domu McKillianów
Felix, Net i Nika oraz (nie)Bezpieczne Dorastanie
Felix, Net i Nika oraz Koniec Świata Jaki Znamy
-5%
Weronika Kurczewska
18 grudnia 2020

Całkiem fajna książka, jak na literaturę młodzieżową. Podobał mi się styl, w jakim została napisana. Chciałam przeczytać też ją już od dawna, bo wielu moich znajomych zrobiło to już dawno temu i wszyscy polecali. Po przeczytaniu pierwszego tomu praktycznie zakochałam się w książkach Rafała Kosika. Dużo akcji, ładnie rozbudowana fabuła, prosty w odbiorze język i nie banalne przygody trójki przyjaciół. Prawdziwy odpoczynek od tych wszystkich wampirowskich i szkolnych książek dla młodzieży. Dla mnie super. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę