Jak szybko i skutecznie rzucić palenie?

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Jak rzucić palenie?


Jak uniknąć porażki przy rzucaniu palenia?Rzucenie palenia jest wyzwaniem możliwym do osiągnięcia bez względu na staż palenia czy ilość wypalanych dziennie papierosów. Rezygnacja z tego nałogu zdeterminuje nie tylko stan zdrowotny, ale i finansowy. Musi to być jednak świadoma decyzja. Wewnętrzny powód, dla którego warto zerwać z nałogiem tytoniowym.

Proces ten trzeba dobrze zaplanować. Stworzyć koncepcję, która określi długoterminowe cele i codzienne postanowienia. Wiąże się to ze zmianą dotychczasowych nawyków, jak na przykład poranna kawa z papierosem.


Zerwanie z uzależnieniem możliwe będzie również, kiedy zaczniemy postrzegać siebie jako osoby niepalące. Wsparcie bliskich, znajomych, przyjaciół odgrywa tu również niemałą rolę. Trzeba udowodnić, że rzucenie palenia nie jest tylko chwilowym kaprysem, ale zmianą na stałe.


PAMIĘTAJ: silna wola wspiera rzucanie palenia, ale nie jest niezbędna, aby tego dokonać!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 12 grudnia 2020
Rafał Kołodziej "Jak szybko i skutecznie rzucić palenie?" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Sandra Szczepanowska
27 stycznia 2021

Treusch Dirk to autor książki pt. „Jak szybko i skutecznie rzucić palenie”. Pracuje on na co dzień z osobami uzależnionymi od papierosów i prowadzi warsztaty, na których wskazuje odpowiednią drogę ku wyswobodzeniu się spod potężnego wpływu nikotyny. Napisany przez niego poradnik na pewno będzie w stanie zmobilizować i zmienić sposób myślenia palacza, a właśnie to może okazać się kluczem do sukcesu. Polecam spróbować

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę