Gra w morderstwo

Tekst
Z serii: Stephanie King #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

ŻAL MOŻE SIĘ ZMIENIĆ W TRUCIZNĘ. ZROBI SIĘ ZBYT MROCZNY, ZBYT CIĘŻKI I JUŻ CIĘ NIE WYPUŚCI.  Rok temu o tej porze wszyscy przyjechaliśmy na ślub Lucasa do położonej nad samym morzem, imponującej rezydencji w Kornwalii. Tego dnia nie doszło jednak do żadnego ślubu.  Teraz Lucas zaprosił nas ponownie, tym razem na rocznicę. Ale rocznicę czego? Ślubu, do którego przecież nie doszło, czy może tragedii, która wydarzyła się tamtego dnia? Dziś poinformował nas, że przygotował grę. Każdy musi wziąć w niej udział.  CZEGO ON OD NAS CHCE? O CZYM NAM NIE POWIEDZIAŁ?  I CO SIĘ WYDARZY, KIEDY TA STRASZNA GRA DOBIEGNIE KOŃCA?  „Gra w morderstwo” to po „Zmuszonej, by zabić” kolejny mroczny thriller psychologiczny z charakterystycznym dla Abbott stawianiem czytelnika przed koniecznością trudnego wyboru moralnego i mistrzowską charakterystyką postaci.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 17 lipca 2020
Rachel Abbott "Gra w morderstwo" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Adelajda Szulc
29 listopada 2020

Książka, która na dłuuuugo pozostanie w mojej pamięci. Niesamowita fabuła, intryga, ciężko było mi się oderwać od czytania. Dużo emocji, miłość, strach, nienawiść, ciągły niepokój i bezsilność. Autorka Rachel Abbott skonstruowała historię, której w dużej mierze panowała ciężka i duszna atmosfera i to podczas lektury wyraźnie odczuwałam. To co także mi się w tej fabule podobało, to wciąż ujawniające się tajemnice, nawet te z dalekiej przyszłości. Serdecznie polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę