Sfora

Tekst
Z serii: Igor Brudny #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Sfora
Sfora
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 74,98  59,98 
Audio
Sfora
Audiobook
Czyta Marcin Hycnar
39,99  29,59 
Szczegóły
Opis książki

Zima. W lesie nieopodal Zielonej Góry odnaleziona zostaje ręka. Wstępne oględziny wskazują, że została ona… odgryziona przez człowieka.

Atmosfera niepokoju w mieście narasta. W mediach pojawiają się pogłoski o grasującym w okolicach wilkołaku. Niedługo potem śledczy trafiają na zmasakrowane zwłoki zaginionej niedawno zakonnicy – ofiara została zamordowana, a jej ciało rozszarpały wilki. Inspektor Romuald Czarnecki powołuje specjalną grupę dochodzeniowo-śledczą, w skład której wchodzą również Igor Brudny i Julia Zawadzka ze stołecznej policji. Talent i trudna przeszłość komisarza Brudnego po raz kolejny mogą okazać się nieocenione.

Mimo zdecydowanych działań śledztwo komplikuje się coraz bardziej. Brudny musi ustalić, czy sprawca ma jakiś związek z sierocińcem sióstr hieronimek, w którym sam się wychowywał. Łowy dopiero się zaczynają.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 12 sierpnia 2020
  • Rozmiar: 470 str. 2 ilustracje
Przemysław Piotrowski "Sfora" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Sfora
Audiobook
Czyta Marcin Hycnar
39,99  29,59 
Książka należy do serii
«Igor Brudny»
Piętno
Sfora
Cherub
-5%
Maryla Sarnecka
12 listopada 2020

"Fabuła bardzo mocno nawiązująca do poprzedniego tomu, więc osoby które go jeszcze nie przeczytały niech koniecznie nadrobią zaległości. Bohaterowie dobrze już znani, każdy ma jakąś rolę do spełnienia i niemal każdy może się czymś wykazać, a w całości nie ma się czego czepiać, bo autor bardzo umiejętnie prowadzi fabułę i pokazuje w niej bohaterów, zarówno tych dobrych jak i złych.

Zdecydowanie polecam, bo warto przeczytać, chociażby dlatego, żeby zobaczyć, iż nie każdy kryminał musi być sztampowy z twistem nie z tej ziemi, ale można też stworzyć coś bardziej głębszego z emocjami od których aż kipi."

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę