Sfora

Audio
Z serii: Igor Brudny #2
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Tekst
Sfora
E-book
34,99  25,54 
Szczegóły
Opis książki

Zima. W lesie nieopodal Zielonej Góry odnaleziona zostaje ręka. Wstępne oględziny wskazują, że została ona… odgryziona przez człowieka.

Atmosfera niepokoju w mieście narasta. W mediach pojawiają się pogłoski o grasującym w okolicach wilkołaku. Niedługo potem śledczy trafiają na zmasakrowane zwłoki zaginionej niedawno zakonnicy – ofiara została zamordowana, a jej ciało rozszarpały wilki. Inspektor Romuald Czarnecki powołuje specjalną grupę dochodzeniowo-śledczą, w skład której wchodzą również Igor Brudny i Julia Zawadzka ze stołecznej policji. Talent i trudna przeszłość komisarza Brudnego po raz kolejny mogą okazać się nieocenione.

Mimo zdecydowanych działań śledztwo komplikuje się coraz bardziej. Brudny musi ustalić, czy sprawca ma jakiś związek z sierocińcem sióstr hieronimek, w którym sam się wychowywał. Łowy dopiero się zaczynają.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 19 sierpnia 2020
  • ISBN: 9788381436892
  • Lektor: Marcin Hycnar
  • Wydawca: Czarna Owca
  • Spis treści
Przemysław Piotrowski "Sfora" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Sfora
E-book
34,99  25,54 
Książka należy do serii
«Igor Brudny»
Piętno
Sfora
Cherub
-5%
Lesław Cichocki
22 października 2020

Drugi tom z cyklu o komisarzu Igorze Brudnym jest jeszcze lepszy od swojego poprzednika «Piętna», choć zdawało się to niemożliwe. Prawdziwie krwisty, brutalny kryminał jakiego dawno nie czytałem. Niezwykle tajemnicza atmosfera, która sprawia, że czytelnikowi ciary przechodzą po plecach. Zagryziona przez wilki zakonnica i zagadka, która okaże się prowadzić do niewiarygodnego rozwiązania. Solidny kawał kryminału, przeplatającego się z horrorem. Czyta się znakomicie i to w mgnieniu oka. Serdecznie polecam wszystkim miłośnikom dreszczyku emocji.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę