Piętno

Tekst
Z serii: Igor Brudny #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Piętno
Piętno
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 74,98  59,98 
Tekst
Piętno
E-book
34,99  25,54 
Szczegóły
Audio
Piętno
Audiobook
Czyta Marcin Hycnar
39,99  29,19 
Szczegóły
Opis książki

Igor Brudny to twardy, warszawski glina, który woli nie wracać do swojej przeszłości. Tym razem może jednak nie mieć innego wyjścia.

Zielona Góra. Mężczyzna bliźniaczo podobny do Brudnego jest poszukiwany w sprawie wyjątkowo brutalnego morderstwa. Komisarz musi wrócić do rodzinnego miasta, by oczyścić się z podejrzeń i rozwikłać tajemnicę swojego pochodzenia.

Na miejscu działa już zespół śledczych dowodzony przez inspektora Romualda Czarneckiego. Brutalność mordercy nie pozostawia wątpliwości – to dopiero początek. Obecność Brudnego dodatkowo komplikuje całą sprawę. Czarnecki jest przekonany, że komisarz może okazać się kluczem do złapania sprawcy. Ale czy może mu zaufać?

Przemysław Piotrowski (ur. 1982) – ukończył studia na Uniwersytecie Zielonogórskim, studiował również w Hiszpanii i USA. Były dziennikarz „Gazety Lubelskiej”, w której najpierw zajmował się tematyką sportową, potem – śledczą. Debiutował w 2015 roku thrillerem historycznym Kod Himmlera. Piętno to pierwszy tom serii o komisarzu Igorze Brudnym.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2020
  • Rozmiar: 380 str. 2 ilustracje
Przemysław Piotrowski "Piętno" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Piętno
Audiobook
Czyta Marcin Hycnar
39,99  29,19 
Książka należy do serii
«Igor Brudny»
Sfora
Cherub
Zaraza
-5%
joannasan1
31 marca 2020

Niezła gratka dla miłośników kryminałów i thillerów! Nieprzewidywalna,,mroczna historia, krwawe zbrodnie, ciekawi bohaterowie. Zmusza do refleksji nad odwiecznym problemem przemocy seksualnej wobec dzieci. Bez nudnych, rozległych opisów, które czasem ma się ochotę pomijać. Czyta się szybko, chce się więcej!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę