PiętnoAudio

Z serii: Igor Brudny #1
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Tekst
Piętno
E-book
34,99 
Szczegóły
Opis książki

Igor Brudny to twardy, warszawski glina, który woli nie wracać do swojej przeszłości. Tym razem może jednak nie mieć innego wyjścia.

Zielona Góra. Mężczyzna bliźniaczo podobny do Brudnego jest poszukiwany w sprawie wyjątkowo brutalnego morderstwa. Komisarz musi wrócić do rodzinnego miasta, by oczyścić się z podejrzeń i rozwikłać tajemnicę swojego pochodzenia.

Na miejscu działa już zespół śledczych dowodzony przez inspektora Romualda Czarneckiego. Brutalność mordercy nie pozostawia wątpliwości – to dopiero początek. Obecność Brudnego dodatkowo komplikuje całą sprawę. Czarnecki jest przekonany, że komisarz może okazać się kluczem do złapania sprawcy. Ale czy może mu zaufać?

Przemysław Piotrowski (ur. 1982) – ukończył studia na Uniwersytecie Zielonogórskim, studiował również w Hiszpanii i USA. Były dziennikarz „Gazety Lubuskiej”, w której najpierw zajmował się tematyką sportową, potem – śledczą. Debiutował w 2015 roku thrillerem historycznym Kod Himmlera. Piętno to pierwszy tom serii o komisarzu Igorze Brudnym.

Audiobook w interpretacji Marcina Hycnara

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 25 marca 2020
  • ISBN: 9788381436311
  • Lektor: Marcin Hycnar
  • Wydawca: Czarna Owca
  • Spis treści
Przemysław Piotrowski "Piętno" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Piętno
E-book
34,99 
Książka należy do serii
«Igor Brudny»
Piętno
Sfora
Cherub
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę