Zakładnik

Audio
Z serii: Zygmunt Rozłucki #1
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Tekst
Zakładnik
E-book
29,90  23,62 
Szczegóły
Opis książki

Podczas porannego programu na żywo do studia telewizyjnego wkracza uzbrojony mężczyzna. Bierze zakładników, zabija jednego z nich, a następnie odczytuje bezsensowne oświadczenie i popełnia samobójstwo.


Był zwyczajnym człowiekiem – mężem, ojcem i dobrze prosperującym przedsiębiorcą.


Co popchnęło go do tego czynu? Czy był zwykłym szaleńcem, czy też człowiekiem realizującym precyzyjny plan? Psycholog Zygmunt Rozłucki i dziennikarka Karolina Janczewska – świadkowie tego wydarzenia – postanawiają odpowiedzieć na te pytania kręcąc reportaż. Ich podróż śladami zamachowca niespodziewanie zamieni się w śledztwo dotyczące tajemniczej śmierci sprzed lat. Czy zdołają rozwiązać zagadkę z przeszłości? Czas goni, a od wyniku ich poszukiwań zależeć może życie kilku całkiem niewinnych młodych ludzi.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 04 sierpnia 2020
  • Czas trwania: 12 godz. 21 min 50 sek.
  • ISBN: 9788379767984
  • Lektor: Mariusz Bonaszewski
  • Wydawca: Czwarta Strona
  • Spis treści
Przemysław Borkowski "Zakładnik" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Zakładnik
E-book
29,90  23,62 
Iwona Banaszek
29 listopada 2020

"Zakładnik" to bardzo dobrze napisana książka, trzymająca napięcie do ostatniej strony, powoli potęgując całą gamę przeróżnych emocji, które sukcesywnie narastają aby na sam koniec wbić czytelnika w fotel genialnym finałem… Cała fabuła została nakreślona moim zdaniem po mistrzowsku. Pełno zagadek, masa ślepych uliczek, które muszą przejść bohaterowie, aby dostać się do tego celu, który widnieje gdzieś już na horyzoncie, a jednocześnie jest nieuchwytny. Do tego masa szczegółowych opisów, które bardzo dobrze wpasowały się w tę powieść kryminalną. W bonusie bardzo przejrzysty wątek psychologiczny, który należał do moich ulubionych podczas lektury tej książki. Przemysław Borkowski zrobił to dobrze!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę