3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Rytuał łowcy

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Młoda prokurator Gabriela Seredyńska po przeprowadzce do Warszawy dostaje swoją pierwszą poważną sprawę – morderstwo. Zwłoki znaleziono w pobliżu muru cmentarza, a twarz ofiary została mocno okaleczona. Komisarz Aleksanderski, który pierwszy przybył na miejsce zbrodni, odnajduje pod murem cmentarza kartkę z wierszem, który zdaje się jedynym tropem policji. 

Wkrótce pojawia się kolejna ofiara, a po niej następne. Wszystkie łączy to samo: niecodzienne obrażenia zadawane po śmierci, które mogą wskazywać na jakiegoś typu praktyki magiczne.

Z czasem Seredyńskiej udaje się wpaść na trop zbrodniarza. Niestety również on zwraca na nią uwagę. Jest młoda, piękna, inteligentna i idealnie nadaje się na jego kolejną ofiarę…


„Opowieść o fascynującym mordercy – nie mogłam się oderwać!”

Joanna Opiat-Bojarska


„Hipnotyzujące studium postępującego szaleństwa”.

Piotr Borlik

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 17 września 2020
Przemysław Borkowski "Rytuał łowcy" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Joachim Plichta
29 grudnia 2020

Świetny thriller psychologiczny, podczas czytania włosy stawały mi na głowie.. Jeden z lepszych, jakie czytałem w tym roku. Polecam!!!!!!!!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę