eleWator 24 (2/2018) - Wojwodina

PDF
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

"eleWator" jest pismem, w którym oprócz najnowszej prozy i poezji uznanych i debiutujących autorów, mieszkających w Polsce oraz za granicą, znaleźć można teksty literackie przetłumaczone na język polski, szkice o literaturze i jej najwybitniejszych twórcach, a także eseje, felietony i recenzje. Kwartalnik jest miejscem dyskusji, polemik i platformą ożywczej wymiany poglądów. Dzięki stałym współpracownikom z Berlina, Dublina, Kijowa, Kopenhagi, Londynu, Paryża i Nowego Jorku, "eleWator" ma charakter globalny, a także interdyscyplinarny. Wiele uwagi poświęca bowiem najnowszym światowym działaniom artystycznym omawianym w działach filmu, muzyki, sztuk plastycznych i architektury oraz teatru. Kwartalnik, którego wydawcą jest Fundacja Literatury imienia Henryka Berezy jest pismem szczególnym, bowiem punktem odniesienia do wszystkich decyzji formalnych, redakcyjnych i konceptualnych, jest dziedzictwo Autora „Prozaicznych początków”.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 23 lipca 2019
  • Całkowity rozmiar: 58 MB
  • Całkowity liczba stron: 208
  • Rozmiar stron: x мм
  • Artyści: Bojan Bem, Csaba Hatos, Danilo Vuksanović
  • Wydawca: Forma
praca zbiorowa "eleWator 24 (2/2018) - Wojwodina" – pobierz w formacie pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«kwartalnik literacko-kulturalny 'eleWator'»
eleWator 32 (2\/2020) – Anna Kamieńska
eleWator 33 (3\/2020) – Chiny
eleWator 34 (4\/2020) – Marek Nowakowski
-5%
adosław Szare
29 czerwca

Bardzo dobre czasopismo o zasięgu międzynarodowym dla miłośników literatury i sztuki w ogóle. Z pewnością znaleźć w nim można prawdziwe perełki, niepublikowane wcześniej.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę