Wstań. Stres, lęk i depresja a styl życia

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Wstań. Stres, lęk i depresja a styl życia
Wstań
E-book
20  14,40 
Szczegóły
Opis książki

Autor czerpiąc z wielu podejść terapeutycznych, wiedzy naukowej, statystyk, własnych doświadczeń terapeutycznych i życiowych stara się, oprócz zaproponowania konkretnych technik radzenia sobie ze złym samopoczuciem, zmotywować czytelnika, by wstał.

Małgorzata Osowiecka – psycholog, dziennikarka, Uniwersytet SWPS


Podejście interdyscyplinarne, łączące metody psychologiczne, porady odnośnie aktywności fizycznej i żywienia oraz wiedza merytoryczna poparta mnogością przykładów «z życia wziętych» to cechy, które zdecydowanie wyróżniają tę pozycję wśród innych dostępnych na rynku.

Justyna Żywna – psycholog, dietetyk


Książka jest bardzo ciekawą propozycją dla osób, które obserwują u siebie niepokojące objawy związane z lękiem, stresem, depresją. Autor w przystępny sposób charakteryzuje najważniejsze obszary pracy z trudnościami, adekwatnie przytacza wybrane wyniki badań naukowych, opisując je w sposób atrakcyjny dla czytelnika.

Wojciech Oronowicz – zastępca redaktora naczelnego Psychoseksuologii

– recenzowanego czasopisma naukowego psychoseksuologia


Miłośnicy psychologii praktycznej znajdą w książce szczególnie satysfakcjonujące fragmenty. Także psychologowie i inne osoby trudniące się profesjonalnym pomaganiem powinny być usatysfakcjonowane różnorodnością treści, bogactwem przykładów z życia i odniesieniami do światowej literatury psychologicznej.

Katarzyna Magdziarz – psycholog, psychotraumatolog gabinetrozwiazan

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 22 marca 2019
  • ISBN: 978-83-7859-804-6
  • Wydawca: Wydawnictwo e-bookowo
  • Spis treści
Piotr Modzelewski "Wstań. Stres, lęk i depresja a styl życia" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Tymoteusz Piorkowski
14 maja 2020

Książka Pana Modzelewskiego to skuteczny motywator do walki ze stanami lękowymi, depresyjnymi czy wszelkiego rodzaju stresem. W myśl idei «boisz się tego, o czym mało wiesz» autor stara się wyjaśniać mechanizmy działania poszczególnych stanów, dzięki czemu czytelnik może doedukować się odnośnie bliskiego mu zagadnienia i tym samym – pracować nad pozbyciem się obaw. Uważam, że publikacja jest rzetelna, wiele badań naukowych i statystyk oraz twarde fakty medyczne mówiące o zaburzeniach w mózgu, które przyczyniają się do dysproporcji chemicznych, powodujących wszelkie odchylenia od normy. Warta uwagi lektura, polecam serdecznie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę